SUDJELOVANJE U HUMANITARNOJ AKCIJI ZA RIJEČKI HOSPICIJ

SUDJELOVANJE U HUMANITARNOJ AKCIJI ZA RIJEČKI HOSPICIJ

U srijedu, 4. listopada 2017. godine, naši su učenici – uz odgajateljice Barbaru Maras, prof., sudjelovali u akciji za Riječki hospicij. U organizaciji Humanitarne udruge Riječko srce, prodavali su građanima svoje učeničke radove, kao i karte za humanitarni koncert koji će se održati 12. listopada 2017. godine u HNK Ivana pl. Zajca. Učenici su na taj način pokazali da suosjećaju s onima koji su u potrebi te da, aktivnim sudjelovanjem, nastoje u društvu učiniti promjenu.

Ovoj je akciji prethodila humanitarna akcija za Odjel hematologije i onkologije, pri kojoj su naši učenici sakupljali novčana sredstva za izgradnju igraonice i čekaonice Dječje bolnice Kantrida. Ponosni smo što odgajamo humane generacije koje su spremne suosjećati i aktivno sudjelovati u našem društvu!

na vrh članka